luxus - elegancia - nadčasovosť


Kuchynské pracovné dosky


Žulová pracovná doska patrí medzi najdôležitejšie prvky celej kuchyne a je čoraz populárnejšia. Je veľmi odolná a nevyžaduje takmer žiadnu špecifickú údržbu.

Mramorová pracovná doska je oproti žule o niečo "mäkkšia", no zároveň jej štruktúra je jemnejšia a disponuje lákavým lesklým povrchom a neuveriteľne krásnou kresbou.


Obklady krbov

Prírodný kameň je vysoko kvalitný a trvácny materiál, ktorého údržba je jednoduchá a ľahko sa čistí. Žulový obklad krbu je odolný voči vysokej teplote, ale zároveň vytvorené teplo asborbuje a postupne ho uvolňuje, čo napomáha tomu, aby sa teplota v interiéry urdžala dlhšie. Obloženie krbu kameňom je v dnešnej dobe načastejšie používanou variantou, pretože pôsobí elegantne, nadčasovo. Zároveň vytvára prirodzený kontrast s ohňom, ktorý zbližuje a pomáha vám užiť si všetky krásne chvíle.


Kúpeľne

Prírodný kameň je vysoko odolný a kvalitný materiál, ktorý sa teší čoraz väčšej obľube a navyše dodá vašej kúpeľni trvalú pridanú hodnotu. Je nadčasový a jeho fantastické vzory a farby nedokáže napodobniť ani tá najlepšia imitácia. Bude štýlovým prvkom vašej kúpeľne, či už to bude kúpeľňová doska, sprchová vanička alebo masívne umývadlo.


Dlažby a schody

Kamenná dlažba alebo schody z mramoru, žuly, či travertínu, môžu byť krásnou a elegantnou dominantou vášho interiéru. Spľňajú tie najvyššie nároky na funkčnosť, ale aj dizajn. Pôsobia prekvapivo teplo a útulne, časom nestrácajú farbu a nepodliehajú módnym trendom. Na väčších plochách sa môžu farby a formáty kombinovať a vytvárať tak rôzne obrazce a vzory.Fasádne obklady a terasy

Travertín je nádherný a nadčasový produkt prírody. Nepodlieha módnym trendom.

Design travertínového obkladu sa výrazne mení v závislosti od opracovania povrchu, hrán a výplne pórov. Využitie má v exteriéri na terasy, príjazdové cesty či dlažby okolo bazénov.

Životnosť travertínu nemá žiadnu konkurenciu. Správne ošetrený a obložený kameň bude slúžiť mnohým generáciám.


Obklady bazénov

Prírodné kamene okolo bazéna sú najodolnejšie a na údržbu najpraktickejšie  materiály. Majú vysokú odolnost voči poveternostným podmienkam. Dlažba k bazénu sa vyrába s hladkým, aj s protišmykovým povrchom tak, aby bola zabezpečená čo najvyššia bezpečnosť. Obľúbená je najmä travertínová dlažba.


Podsvietený Onyx

Onyx je jedným z najdekoratívnejších kameňov. Vyznačuje sa svojou priepustnosťou svetla a preto je využívaný ako podsvietený prvok v interiéroch. Využitie nájde ako obklad dekoračnej steny, krbové dosky, barové pulty, stoly....